Whiskis-mangós fagylaltot készített a világbajnok magyar mester

Whiskis-mangós fagylaltot készített a világbajnok magyar mester

Whiski, csokoládé és mangó felhasználásával készítette el új fagylaltját Fazekas Ádám világbajnok fagylaltmester. A „Somogybabod” nevű különleges ízről a 2021-ben világbajnoki címet szerző szakember elmondta: célja az volt, hogy az eltérő karakterű alapanyagok kiegyensúlyozott ízvilágot adjanak.…

Már nem éri meg helyben fagyit készíteni a cukrászdáknak

Már nem éri meg helyben fagyit készíteni a cukrászdáknak

Az energiaválság és az infláció együttes erővel kényszerítette térdre a teljes vendéglátóipart, a nehéz gazdasági helyzet elől pedig a cukrászdák sem tudtak menekülni. Helyben fagylaltot készíteni ma már rizikós vállalkozás, és egyre többen ismerik fel, hogy külső forrásból jóval költséghatékonyabb…

süti beállítások módosítása